Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Shop Spring Deals
Great Deal

Björk Björk Spraya Hårt (100ml)

Kjøp

Gratis rådgivning - kontakt ekspertene våre >

Fri frakt over 500 kr 2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.

Hårspray med kraftig hold og naturlig glans. Skånsom sammensetning med solsikkeekstrakt og pantenol som beskytter mot høy luftfuktighet, virker antistatisk og pleier håret. Perfekt for å fiksere frisyren og skape et resultat som varer lenge. 

Frisk og fruktig duft med innslag av fersken og rose.

Vegansk og produsert i Sverige

Les merLes mindre
Produktserie: Björk Styling
Størrelse: 100ml
Informasjon

Rist flasken godt, og spray på tørt hår for å få kraftig hold.

Fare. Ekstremt brannfarlig aerosol. Beholder under trykk: Kan sprekke ved oppvarming. Må ikke utsettes for varme, varme overflater, gnister, åpen ild eller andre antennelseskilder. Røyking forbudt. Må ikke sprayes over åpen ild eller andre antennelseskilder. Må ikke stikkes eller brennes, heller ikke tomme beholdere. Beskyttes mot sollys. Må ikke utsettes for temperaturer over 50 °C. Oppbevares utilgjengelig for barn.

ByWe, August Barks Gata 1 421 32 Västra Frölunda Sweden, [email protected]

Bruk
Ingredienser
Artnr: B062022
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
250ml 1000ml
100ml 50ml
249 kr
Great Deal
Dermaceutic
436 kr Veil. pris 545 kr (-20%)
Great Deal
Sebastian Professional
230 kr Veil. pris 419 kr (-45%)
Steng
>