Dr. Barbara Sturm Dr. Barbara Sturm Hyaluronic Ampoules (7x2ml)
Artnr:B060480
1 470 kr
1 470 kr
Veil. pris
Fri frakt over 500 kr
2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.
-
- Sett med ampuller med en dypt fuktgivende effekt.
- Fulladet med høy konsentrasjon av hyaluronsyre.
- Minimerer tørrhetslinjer.
Hyaluronic ampuller er et sett med ampuller som gir en dyp fuktighetsgivende effekt. De er fulladet med en høy konsentrasjon av forskjellige molekyler av hyaluronsyre som jobber på forskjellige måter for å trenge dypt inn i huden. Huden blir intenst fuktet umiddelbart og på lang sikt. Produktet hjelper også med å forhindre og minimere aldringstegn som tørrhetslinjer.
Hovedingredienser: HyaluronsyreHudtilstand: Fuktfattig og tørr, Manglende spenstHudtype: NormalKonsistens: SerumStørrelse: 7x2ml - Informasjon
- Bruk
- aqua/water/eau, butylene glycol, lactobacillus/portulaca oleracea ferment extract, sodium hyaluronate, leuconostoc/radish root ferment filtrate, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, potassium sorbate
- Ingredienser Artnr: B060480
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også


Anastasia Beverly Hills
253 kr
Veil. pris
319 kr
(-21%)


bareMinerals
495 kr
250ml
500ml
Dermalogica
176 kr
Great Deal
Selling fast


Redken
233 kr
Veil. pris
344 kr
(-32%)
Great Deal
Selling fast


Redken
213 kr
Veil. pris
316 kr
(-33%)
Great Deal
Selling fast
Redken
415 kr
Veil. pris
660 kr
(-37%)
Steng