Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Shop Spring Deals
Great Deal

Ellis Brooklyn Ellis Brooklyn APRÈS EdP (10 ml)

Kjøp

Gratis rådgivning - kontakt ekspertene våre >

Fri frakt over 500 kr 2-4 dagers hjemmelevering
Se etter produkter merket med ‘Spring Deals’. Disse produktene tilbys til en gunstigere pris i en begrenset periode.
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.

Friheten fra Alpene, den friske vinterluften, friskheten fra eviggrønne planter, fyldigheten fra bourbon, pralin og vanilje - APRÉS er en feiring av vinterens friluftsliv. APRÈS åpner seg som den første snøen og utvikler seg til et treaktig brygg med krydder og sødme. Vanedannende, overbevisende og dristig. APRÈS er en vakkert strukturert duft med et sterkt duftspor og lang holdbarhet.

Toppnote: Safran, einer, kardemomme

Hjerte: Mykt semsket skinn, bourbon, fiolett, pralin, guaiac-tre, labdanum

Bunn: moskus, vanilje, patchouli, sedertre, sandeltr

Les merLes mindre
Duftfamilie: Treaktige dufter
Størrelse: 10ml
Informasjon
Bruk
Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water (Aqua/Eau), Citric Acid Tetrahydroxypropyl Ethylene Diamine, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Ingredienser
Artnr: B075591
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
1 025 kr
10 ml 50 ml
Ellis Brooklyn
494 kr
Anastasia Beverly Hills
226 kr Veil. pris 319 kr (-29%)
Selling fast
371 kr Veil. pris 495 kr (-25%)
Great Deal
250ml 500ml
Dermalogica
171 kr Veil. pris 180 kr
Great Deal
Gave
Selling fast
500ml 300ml
243 kr Veil. pris 344 kr (-29%)
Steng
>