Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Oppdag nye hårpleiefavoritter – akkurat nå opptil 25 %

Great Deal

Ere Perez Ere Perez Rice Powder Blush Bondi

445 kr
566 kr Veil. pris  (-21%)
Fri frakt over 500 kr 2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.

En kombinasjon av presset blush og bronzer som passer alle! Presset pudder av GMO-fritt rispulver gir en naturlig tone og en frisk glød til ansiktet. Den allsidige fargeduoen passer til en rekke sminkestiler og kombinasjoner. Et multifunksjonelt pudder som kan brukes som highlighter, kontur, øyenskygge og på leppene og over hele ansiktet for å jevne ut hudtonen. Formelen lar huden puste og blokkerer ikke porene, og bidrar også til å redusere urenheter ved å absorbere fett.

Les merLes mindre
Informasjon

Ere Perez EU, 69 Laburnum Drive, Rathnapish, R93 F973 Co. Carlow, Ireland, [email protected]

Bruk
mica, tapioca starch, zinc stearate, squalene, magnesium carbonate, silica, oryza sativa (rice) starch, helianthus annuus (sunflower) seed oil, tocopherol (vitamin E), matricaria recutita (chamomile) extract, glyceryl caprylate, p-anisic acid, chlorphenesin, tourmaline, calcium sulfate, manganese sulfate, lauroyl lysine. May contain +/- iron oxides, CI 77891, CI 15850
Ingredienser
Artnr: B064624
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Anastasia Beverly Hills
259 kr Veil. pris 319 kr (-19%)
495 kr
250ml 500ml
Dermalogica
180 kr
Great Deal
Selling fast
233 kr Veil. pris 344 kr (-32%)
Great Deal
Selling fast
213 kr Veil. pris 316 kr (-33%)
Great Deal
Selling fast
Redken
415 kr Veil. pris 660 kr (-37%)
Steng
>