Fri frakt over 500 kr
2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.
-
Vi leter alltid etter innovative måter å ryste parfymeriets verden og vi kom frem til en intens versjon av NOT a Perfume: Not a perfume Superdose! Superclean – Superpure – Superunique. Samme men overdosert. En duft som vil glede Not a Perfume-elskere og som også vil bli satt pris på av de som ikke opplever duften av Not a Perfume veldig sterkt… Fortsatt en ren, frisk og elegant duft som legger sterkere spor. Et eksplosivt navn for en eksplosiv duft.
Duftfamilie: Treaktige dufterStørrelse: 100 ml - Informasjon
-
Kun til utvendig bruk.
Juliette Has A Gun, 68 Avenue des Champs Elysées, 75008 Paris, France. [email protected] - Bruk
- 75% vol. ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BHT
- Ingredienser Artnr: B086105
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også


Anastasia Beverly Hills
244 kr
Veil. pris
319 kr
(-24%)
Selling fast


bareMinerals
383 kr
Veil. pris
495 kr
(-23%)
Great Deal
250ml
500ml
Dermalogica
171 kr
Veil. pris
180 kr
Great Deal
Gave
Selling fast
500ml
300ml
Redken
243 kr
Veil. pris
344 kr
(-29%)
Great Deal
Gave
Selling fast
500ml
300ml
Redken
225 kr
Veil. pris
316 kr
(-29%)
Great Deal
Gave
Selling fast
Redken
435 kr
Veil. pris
660 kr
(-34%)
Steng