Fri frakt over 500 kr
2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.

Gave ved kjøp
Få KERASILK Recovery Mask (50 ml) når du handler for minst 500 kroner fra KERASILK! Verdi 140 kroner. -
- Gir høy glans og forsegler fuktigheten for å beskytte mot tørt og sprøtt hår
- Frizz kontroll i opptil 72 t*
- Forsegler splittede spisser og reduserer uregjerlige hår
- Varmebeskyttelse opp til 230 °C / 446 °F*
POLERT. BESKYTTET. LUKSURIØST. Denne oljen gir en perfekt opplevelse av et ekstraordinært glatt og mykt hår som er fullt av glans. Egnet for alle hårtyper og teksturer. Forsegler fuktighet og demper frizzy hår. Med varmebeskyttelse. Beriket med Biomimetic Silk og sheaolje.
* Instrumentell test – sammenligning med uten bruk av produkt.
Størrelse: 50 ml - Informasjon
- Påføres i håndkletørt eller tørre lengder og spisser. Ikke skylles ut.
- Bruk
- Isododecane, Dimethicone, Isoamyl Laurate, Dimethiconol, Triheptanoin, Butyrospermum Parkii (Shea) Oil, Water/Aqua/,Eau, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Lactobacillus,Ferment, Fragrance/Parfum, Benzyl,Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool
- Ingredienser Artnr: B085424
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også


Anastasia Beverly Hills
253 kr
Veil. pris
319 kr
(-21%)


bareMinerals
495 kr
250ml
500ml
Dermalogica
176 kr
Great Deal
Selling fast


Redken
233 kr
Veil. pris
344 kr
(-32%)
Great Deal
Selling fast


Redken
213 kr
Veil. pris
316 kr
(-33%)
Great Deal
Selling fast
Redken
415 kr
Veil. pris
660 kr
(-37%)
Steng