Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Oppdag nye hudpleiefavoritter – nå opptil 25 %
Great Deal

MELYON MELYON Soap Le Romarin (135 g)

210 kr
210 kr Veil. pris 
Fri frakt over 500 kr 2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.

""Melyon """"Le Romarin"""" er produsert i fjellene i Frankrike og er lett duftende med organisk rosmarinolje. Takket være prosessen med kaldforsæbning er denne såpen veldig rik på naturlig glyserin, noe som gir en ultramyk og fuktighetsgivende opplevelse. Med fordeler som antiseptisk og desinfiserende, antibakteriell og antimikrobiell virkning, er eterisk rosmarinolje virkelig en frelser.

Fordeler for huden

Skummet etterlater huden ultramyk og fuktig. Denne såpen er ideell for barbering og / eller for uren eller akneutsatt hud. Passer for alle hudtyper.

Les merLes mindre
Størrelse: 135 g
Informasjon

Slik bruker du den: 

Den beste, og oftest anbefalte, måten å bruke Melyon såpe i dusjen er å vaske fra topp til bunn. Begynn med ansiktet og nakken, og arbeid deg deretter nedover.

Melyon bruker bare sporbare oljer av høy kvalitet. Den har inneslutninger av lokalt dyrkede aromatiske planter. På grunn av essensielle oljer skal den ikke brukes under graviditet, amming eller på barn, i henhold til loven.

Dette produktet er palmeoljefritt, vegansk, uten konserveringsmidler og parabener som i alle våre såper. 100% av produktet er av naturlig opprinnelse

Unngå direkte kontakt med øyne og skadet hud. Hvis det oppstår irritasjon, må du slutte å bruke produktet og oppsøke lege om nødvendig.

Bruk
Helianthus annuus seed oil *, Cocos nucifera oil *, aqua, sodium hydroxide, Rosmarinus officinalis leaf oil *, Mel *, limonene, linalool. * From organic farming. Certified organic according to the COSMOS ORGANIC standard (international standard for organic cosmetics).
Ingredienser
Artnr: B084471
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Anastasia Beverly Hills
220 kr Veil. pris 319 kr (-31%)
495 kr
250ml 500ml
Dermalogica
144 kr Vanlig pris 148 kr
Great Deal
Gave
Selling fast
256 kr Veil. pris 344 kr (-26%)
Great Deal
Gave
Selling fast
215 kr Veil. pris 316 kr (-32%)
Great Deal
Gave
Selling fast
Redken
Midlertidig utsolgt
438 kr Veil. pris 660 kr (-34%)
Steng
>