Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Akkurat nå opptil 25 % på makeup
Great Deal

MEMO Paris MEMO Paris Jannat Edp (75ml)

2 995 kr
2 995 kr Veil. pris 
Fri frakt over 500 kr 2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.

En flaggermus av en øyevipp. En klirring av latter. En elv av blomster og frukter. Et blendende lys ... Jannat betyr ""paradis"" på urdu, et språk, som snakkes i India og Pakistan. En bris av ungdommelighet. Ingefær. Livsglede og letthet virvler over Jannat's land. Musk. Paradis. Jannat. Skjerp din nysgjerrighet med sitrusfruktens livlighet. Sitron, bergamott og petitgrain gir en munter og livlig avgang. Nyt optimismen og den milde noten fra frangipaniblomsten og neroli. Verdsett salvie og dens aromatiske kraft, den honninggrønne sjarmen fra liatris, mykgjort med et snev av tonkabønne. 

Hovednoter: Grapefruktolje, appelsinblomst absolutte, ingefærolje.

Duftnoter: Nerolioje, pære, ensianblomst, santal, musk

Les merLes mindre
Størrelse: 75ml
Informasjon
Bruk
Alcohol Denat, Parfum (Fragrance), Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bht, Tocopherol, Limonene, Linalool, Citronellol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Farnesol
Ingredienser
Artnr: B078088
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Anastasia Beverly Hills
228 kr Veil. pris 319 kr (-29%)
-20%
396 kr Vanlig pris 495 kr (-20%)
250ml 500ml
Dermalogica
150 kr
Great Deal
Gave
Selling fast
500ml 300ml
256 kr Veil. pris 344 kr (-26%)
Great Deal
Gave
Selling fast
500ml 300ml
215 kr Veil. pris 316 kr (-32%)
Great Deal
Gave
Redken
438 kr Veil. pris 660 kr (-34%)
Steng
>