Fri frakt over 500 kr
2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.
-
Mixsoon Heartleaf Toner er et minimalistisk ansiktsvann som passer for alle hudtyper, og er spesielt godt egnet for fet og forurensningsutsatt hud. Ekstraktet fra hjerteblad eller grønne kameleonblad er betennelsesdempende og rikt på vitaminer og mineraler, så det reduserer effektivt hudirritasjon og bidrar til å beskytte huden mot negative miljøpåvirkninger. Egnet for alle hudtyper. Veldig bra for sensitiv hud.
Størrelse: 30 ml - Informasjon
-
Kun til utvortes bruk. Hvis bruk av produktet forårsaker hudreaksjoner, må du slutte å bruke produktet og oppsøke lege. Ta forholdsregler ved oppbevaring og håndtering. Må ikke brukes på skadede områder.
NEMO GmbH Mergenthalerallee, 77, 65760 Eschborn Germany, [email protected]
- Bruk
- Water,Butylene Glycol,1,2-Hexanediol,Houttuynia Cordata Extract
- Ingredienser Artnr: B090433
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
50 ml
30 ml
Mixsoon
276 kr
Veil. pris
317 kr
(-13%)
Mixsoon
339 kr
Veil. pris
435 kr
(-22%)
177 kr
Veil. pris
223 kr
(-21%)


Anastasia Beverly Hills
259 kr
Veil. pris
319 kr
(-19%)


bareMinerals
495 kr
250ml
500ml
Dermalogica
180 kr
Steng