Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Shop Spring Deals
Great Deal

Rabanne Rabanne Olympea Flora Eau De Parfum (30 ml)

Kjøp

Gratis rådgivning - kontakt ekspertene våre >

Fri frakt over 500 kr 2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.

Olympéa Flora by Paco Rabanne er en overdådig og feminin Eau de Parfum Intense. Oppdag en rosa bukett av grasiøse roser og pioner i full blomst, som får en sensuell karakter av glitrende solbær og saltet vanilje - Olympéas signaturnote. Olympéa Flora er en floral, ultrafeminin tolkning av den klassiske Olympéa, som skapt for en gudinne. Friske toppnoter av solbær og rosepepper åpner opp for en unik blomstersignatur av rosa pioner og to luksuriøse roseekstrakter. Dette omfavnes av myke basenoter av saltet vanilje og kasjmirtre som sørger for en elegant og raffinert avslutning.

Den rosa flasken er innrammet av kontrasterende detaljer. Det svarte mønsteret er formet av orkideer og tropiske blader og refererer til Olympéa Floras delikate signaturnote av saltet vanilje. Skinnende laurbærvinger omkranser flaskens sider, et guddommelig symbol på kvinnelig styrke og mot. Olympéa Flora er bare en av Paco Rabannes populære parfymer for kvinner i Olympéa-serien, og her finner du en unik parfyme for kvinnen som aldri går på kompromiss i jakten på den perfekte signaturduften

Les merLes mindre
Størrelse: 30 ml
Informasjon
Rabanne, 65/67 Avenue des Champs Élysées 75008 Paris, [email protected]
Bruk
Alcohol denat., parfum (fragrance), aqua (water), butyl methoxydibenzoylmethane, alpha-isomethyl ionone, geraniol, limonene, citronellol, linalool, alcohol, tris(tetramethylhydroxypiperidinol) citrate, citral, CI 17200 (red 33), CI 60730 (ext. violet 2). Alcohol of vegetal origin 80% vol.
Ingredienser
Artnr: B081659
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Great Deal
Gave
Kérastase
Midlertidig utsolgt
430 kr Veil. pris 550 kr (-22%)
Great Deal
Gave
535 kr Veil. pris 700 kr (-24%)
Great Deal
Gave
Kérastase
Midlertidig utsolgt
398 kr Veil. pris 525 kr (-24%)
Great Deal
Gave
410 kr Veil. pris 525 kr (-22%)
356 kr Veil. pris 491 kr (-27%)
Noir 01 Brun 02
Lancôme
281 kr Veil. pris 378 kr (-26%)
Steng
>