Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Oppdag nye hudpleiefavoritter – nå opptil 25 %
Great Deal

Rabanne Rabanne Olympea Solar EdP (30ml)

Kjøp

Gratis rådgivning - kontakt ekspertene våre >

Fri frakt over 500 kr 2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.

Olympea Solar er den nye duften for kvinner, en ny Eau de Parfum intense skapt av Paco Rabanne. Det er en duft av gudinnen Amazonas. Hun er frekk og uavhengig og eier sin strålende kraft med selvtillit. En sann skjønnhet, seirende og mektig.

En strålende eksplosjon av sensuell lysstyrke avslører hennes mange fasetter.

Glitrende blomster under solen. En strålende blomsterbukett med en slående sensualitet av aromaer og solrik eikemose. Oppdag den glitrende energien fra mandarinskall og appelsin som varmes opp av søte hvite blomster og ylang ylang. En umiddelbar følelse av å bli transportert til et skinnende sted på en strålende dag.

Toppnoter: Mandarin og appelsinblomst.

Hjertenoter: Eikemose og tiareblomst

Bunnnoter: Ylang ylang og benzoin

Gir en definert og langvarig duft som varer i opptil 8 timer

Les merLes mindre
Størrelse: 30ml
Informasjon
Rabanne, 65/67 Avenue des Champs Élysées 75008 Paris, [email protected]
Bruk
ALCOHOL DENAT, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, BENZYL BENZOATE, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, CITRAL, BENZYL ALCOHOL, CI 19140 (YELLOW 5), CI 14700 (RED 4), CI 42090 (BLUE 1)
Ingredienser
Artnr: B075937
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Great Deal
100ml 30ml
Wella Professionals
163 kr Veil. pris 185 kr (-12%)
Real Techniques
88 kr Veil. pris 99 kr (-11%)
30ml 50ml
Yves Saint Laurent
771 kr Veil. pris 1 051 kr (-27%)
118ml Travel Size
188 kr Veil. pris 231 kr (-19%)
Anastasia Beverly Hills
220 kr Veil. pris 319 kr (-31%)
Steng
>