Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Shop Spring Deals
Great Deal

Redken Redken Frizz Duo

429 kr
660 kr Veil. pris
Fri frakt over 500 kr 2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.
Gave ved kjøp
Få Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo Travel Size (75 ml) når du kjøper tre valgfrie produkter fra Redken! Verdi 110 kroner.
1. Schampoo - Redken Frizz Dismiss Shampoo (300ml)

Redken Frizz Dismiss Shampoo er en anti-frizz-shampoo, som har en skånsomt rensende formel. Denne shampooen inneholder Redkens Smoothing Complex og babassuolje, som er fremstilt på en solidarisk måte. Den gjør håret glattere og fremhever glans.

Redken fokuserer på bærekraft og inkludering. Redkens hårpleie-emballasje er resirkulerbar og består av opptil 93 % resirkulert plast

2. Conditioner - Redken Frizz Dismiss Conditioner (300ml)

Redken Frizz Dismiss Conditioner er en anti-frizz-balsam. Den temmer krusete hår, forbedrer medgjørligheten og fremhever hårets glans. Denne conditioneren inneholder Redkens Smoothing Complex og babassuolje, som er fremstillet på en solidarisk måte. Den glatter ut og beskytter håret mot krus, samtidig som at den gir mykhet og glans.

Redken fokuserer på bærekraft og inkludering. Redkens hårpleie-emballasje er resirkulerbar og består av opptil 93 % resirkulert plast

Les merLes mindre
Informasjon
Bruk
Ingredienser
Artnr: SET01205
Finnes som set
233 kr
Vis produkt
228 kr
Vis produkt
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Great Deal
Gave
300ml
233 kr Veil. pris 344 kr (-32%)
Great Deal
Gave
300ml
228 kr Veil. pris 316 kr (-28%)
Great Deal
Gave
299 kr Veil. pris 397 kr (-25%)
Anastasia Beverly Hills
242 kr Veil. pris 319 kr (-24%)
Selling fast
380 kr Veil. pris 495 kr (-23%)
Great Deal
250ml 500ml
Dermalogica
171 kr Veil. pris 180 kr
Steng
>