Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Shop Spring Deals
Great Deal

RefectoCil Refectocil Lash & Brow Booster

826 kr
826 kr Veil. pris
Fri frakt over 500 kr 2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.
For opptil 56 % lengre øyevipper og tykkere og bredere, fyldigere øyenbryn med færre mellomrom! Formelen med naturlige, aktive stoffer forlenger hårrøttenes vekstfaser og støtter derved håret til å bli betydelig lengre og tykkere. De første effektene er synlige etter 6 uker, etter 10 uker har strået vokst betydelig, sier 93 % av testpersonene.*

Dermatologisk testet
Oftalmologisk testet
Fri for syntetiske hormoner
Fri for prostamid og parfyme

* Effekt og kompatibilitet er bevist og bekreftet i en klinisk studie med 30 personer av et velkjent tysk testinstitutt.
Les merLes mindre
Informasjon
Bruk
Aqua, Phenoxyethanol, C12-15 alkylbensoat, Caprylyl, glykol, Panthenol, akrylater/C10-30 alkylakrylat tvärpolymer, biotin, natriumhydroxid, alkohol, natriumhyaluronat, Black Sea Rod Oil, fenetyl Caffeate, Hydrolyserat glykosaminoglykaner.
Ingredienser
Artnr: B059559
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Gave
Benton
Midlertidig utsolgt
50 kr
EKO
Rosemlary (125ml) Nettle (125ml)
Maria Åkerberg
149 kr Veil. pris 215 kr (-31%)
Biotherm
210 kr Veil. pris 286 kr (-27%)
Gave
Elizabeth Arden
179 kr Veil. pris 230 kr (-22%)
Great Deal
500ml 75ml
85 kr Veil. pris 124 kr (-31%)
Great Deal
Selling fast
200 kr Veil. pris 300 kr (-33%)
Steng
>