Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Shop Spring Deals
Great Deal

The Ordinary The Ordinary Aloe 2% + NAG 2% Solution (30 ml)

190 kr
190 kr Veil. pris
Fri frakt over 500 kr 2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.

Aloe 2% + NAG 2% Solution er et lett, beroligende serum formulert for hud som er utsatt for urenheter. Den reduserer forekomsten av post-akne-merker ved å inkludere ingredienser som målretter utseendet og følelsen av både ujevn hudtone og tekstur, samtidig som den bidrar til å redusere forekomsten av porer og styrke hudbarrieren.

Denne formuleringen inneholder aloe barbadensis bladjuicepulver for hydrering. Den inneholder også N-Acetyl Glucosamine (NAG), en bioteknologibasert ingrediens som har vist seg å effektivt målrette mot ujevn hudtone. Den støttes videre av palmitoylpentapeptide-4 peptidteknologi som retter seg mot følelsen av teksturelle uregelmessigheter, samtidig som den tilbyr effektiv barrierestøtte

Les merLes mindre
Størrelse: 30 ml
Informasjon

Påfør noen dråper i ansiktet morgen og kveld.

Whitman LBS NV, Nijverheidstraat 15 - 2260 Oevel -  BE, [email protected]

Bruk
Aqua (Water). Propanediol. Glycerin. Dipropylene Glycol. Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder. Acetyl Glucosamine. Palmitoyl Pentapeptide-4. Biosaccharide Gum-2. Pentylene Glycol. Xanthan Gum. Isoceteth-20. Hydroxymethoxyphenyl Decanone. Sodium Lactate. Lactic Acid. Sodium Hydroxide. Ethylhexylglycerin. Phenoxyethanol. Chlorphenesin.
Ingredienser
Artnr: B084945
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
30ml
89 kr
The Ordinary
Midlertidig utsolgt
126 kr
Anastasia Beverly Hills
244 kr Veil. pris 319 kr (-24%)
Selling fast
383 kr Veil. pris 495 kr (-23%)
Great Deal
250ml 500ml
Dermalogica
171 kr Veil. pris 180 kr
Great Deal
Gave
Selling fast
500ml 300ml
243 kr Veil. pris 344 kr (-29%)
Steng
>