Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Valentine’s Deals - Opptil 25% på utvalgt sminke og duft
Valentine’s Deals

theBalm theBalm Mad Lash/Schwing Duo Kit

262 kr
309 kr Veil. pris  (-15%)
Fri frakt over 500 kr 2-4 dagers hjemmelevering

Det er en svært beroligende toner med lav pH-verdi som umiddelbart har en beroligende effekt på huden. Inneholder kraftige ingredienser i nanostørrelse, dvs. mindre enn porene, og kan derfor raskt trenge inn i huden og levere kraftige beroligende ingredienser dypt inn i huden. Dette er en ikke-destillert toner med en vannaktig formel som gir en duggfrisk og forfriskende finish.  

Inneholder Centella Asiatica (Cica), som er en svært beroligende og reparerende ingrediens som hjelper huden med å restituere seg og derfor passer svært godt til sensitiv, irritert eller skadet hud.

Denne toneren er også tilpasset fet og/eller akneutsatt hud. Gjennom ikke-komedogene kliniske studier har dette produktet vist seg å ha en svært god effekt på å redusere talgproduksjonen. Inneholder rå keratinenzymer og PHA fra planter som hjelper til med å fjerne gjenstridig keratin og overflødig talg, for å skape en balansert og sunn hud

Les merLes mindre
Størrelse: ONE SIZE
Informasjon
Bruk
Ingredienser
Artnr: B093315
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Valentine’s Deals
Anastasia Beverly Hills
228 kr Veil. pris 319 kr (-29%)
Valentine’s Deals
Selling fast
495 kr
Gave
250ml 500ml
Dermalogica
170 kr
Great Deal
Selling fast
245 kr Veil. pris 344 kr (-29%)
Great Deal
Selling fast
215 kr Veil. pris 316 kr (-32%)
Redken
Midlertidig utsolgt
460 kr Veil. pris 470 kr
Steng