Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Opptil 25% på makeup og duft til og med 23. februar
Great Deal

TOM FORD Tom Ford Black Orchid Parfum (50ml)

Kjøp

Gratis rådgivning - kontakt ekspertene våre >

Fri frakt over 500 kr 2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.

Eksotisk. Sensuell. Forførende. 

Black Orchid Parfum er en intens og sensuell fortolkning av den originale Black Orchid. Sansene blir tirret av den unike svarte orkidéen, kombinert med svarte trøfler og forføres av den intense duften av hypnotisk Ylang-Ylang med et streif av bergamott og bitter orange. Den svarte orkidéen blir svøpt i den sensuelle duften av søte, svarte plommer dyppet i gyllen rom og varme nyanser fra vanilje og patsjuli.

Les merLes mindre
Duftfamilie: Blomsterdufter
Produktserie: Tom Ford Black Orchid
Størrelse: 50ml
Informasjon

Whitman LBS NV, Nijverheidstraat 15 - 2260 Oevel -  BE, contactmanufacturer@elcompanies.com

Bruk
Alcohol denat., wateraquaeau, fragrance (parfum), benzyl salicylate, linalool, hydroxycitronellal, benzyl benzoate, geraniol, limonene, coumarin, cinnamyl alcohol, citronellol, eugenol, isoeugenol, benzyl alcohol, citral, farnesol, cinnamal, methyl 2-octynoate, benzyl cinnamate Vær oppmerksom på at ingredienslisten kan bli endret med jevne mellomrom. Se ingredienslisten på produktpakken du mottar for den mest oppdaterte listen over ingredienser.
Ingredienser
Artnr: B062351
Andre kjøpte også
Deal
Anastasia Beverly Hills
219 kr Veil. pris 319 kr (-31%)
Deal
Selling fast
396 kr Veil. pris 495 kr (-20%)
250ml 500ml
Dermalogica
170 kr
Great Deal
Selling fast
256 kr Veil. pris 344 kr (-26%)
Great Deal
Selling fast
214 kr Veil. pris 316 kr (-32%)
Selling fast
Redken
470 kr
Steng