Foregående
Neste
Favoritt
Kurv
Kurv (0)
Shop Spring Deals
Great Deal

Van Cleef & Arpels Vancleef&Arpels Collection Extraordinaire Patchouli Blanc Edp Spray (75ml)

1 538 kr
1 560 kr Veil. pris
Fri frakt over 500 kr 2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.

I 2019 gjenskapte duftkolleksjonen Collection Extraordinaire ingrediensen ""Matière Blanche"", en kreativ og drømmeaktig tilnærming som leker med følelsene og teksturene som fargen hvit fremkaller. Hvitt er et inspirerende tema for kolleksjonen, som er basert på minimalisme og olfaktorisk fortreffelighet. Hvitt symboliserer også renhet, mykhet og perfekt balanse.

I 2022 utvides Collection Extraordinaire med en ny vinnerduft, Patchouli Blanc.

I denne nye duften kommer patchouli til uttrykk i sin letteste og mest luftige form. Krystallklar patchouli møter en bukett av friske roser, opplyst av krydrede noter av rosepepper. Kasjmirtre i basen skaper en omsluttende, fyldig følelse, mens hvit moskus fremkaller duften av mykt, friskt tøy mot huden. En Eau de Parfum som legger seg mykt på huden med en eksklusiv følelse.

Duftfamilie: Woody-Musky

Toppnote: Patchouli

Hjertenote: Rose, rosa pepperkorn

Bunnnote: hvit moskus, kasjmirtr

Les merLes mindre
Størrelse: 75ml
Informasjon
Inter Parfums S.A, 10 Rue de Solférino, 75007 Paris, Frankrike, [email protected]
Bruk
Ingredienser
Artnr: B075827
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
Anastasia Beverly Hills
226 kr Veil. pris 319 kr (-29%)
Selling fast
371 kr Veil. pris 495 kr (-25%)
Great Deal
250ml 500ml
Dermalogica
171 kr Veil. pris 180 kr
Great Deal
Gave
Selling fast
500ml 300ml
243 kr Veil. pris 344 kr (-29%)
Great Deal
Gave
Selling fast
500ml 300ml
225 kr Veil. pris 316 kr (-29%)
Great Deal
Gave
Selling fast
Redken
435 kr Veil. pris 660 kr (-34%)
Steng
>