Fri frakt over 500 kr
2-4 dagers hjemmelevering
Merkingen "Great Deal" gjør at du som kunde kan være sikker på å få en rettferdig pris. Great Deal er nøye utvalgte produkter som vi kontinuerlig matcher med autoriserte forhandlere for å kunne tilby så attraktive priser som mulig.
-
Kjærlighet, lidenskap, skjønnhet og begjær, dette er nøkkelordene for Versaces herreduft EROS. Versace EROS er en duft for en sterk og lidenskapelig mann som er sin egen" MASTER IN COMMAND?. DUFTEN: En unik aura av sensualitet og virilitet. En kjærlighetssang fra den triumferende og praktfulle guden EROS. Intensiv og strålande friskhet fra kombinasjonen av mynteblader, italiensk sitron og grønt eple. Vanedannende sensuelle noter av tonkabønne, amber, geranium og vanilje. Livlig vigør symbolisert av bland annet det edle treslaget seder, etterfulgt av vetiver og eikemose.
Størrelse: 100ml - Informasjon
-
Kun til utvendig bruk. Brannfarlig.
EuroItalia S.r.l., Via G.Galilei 5, Cavenago di Brianza (MB), 20873, Italy, https://www.euroitalia.it/en/contacts/ - Bruk
- Ingredienser Artnr: B017621
Kategorier :
Fra vårt Magazine
Andre kjøpte også
30ml
50ml
Versace
473 kr
Veil. pris
740 kr
(-36%)


Anastasia Beverly Hills
220 kr
Veil. pris
319 kr
(-31%)


bareMinerals
495 kr
250ml
500ml
Dermalogica
144 kr
Vanlig pris
148 kr
Great Deal
Gave
Selling fast


Redken
256 kr
Veil. pris
344 kr
(-26%)
Great Deal
Gave
Selling fast


Redken
215 kr
Veil. pris
316 kr
(-32%)
Steng